- Stoc: în stoc
- Brand: Husqvarna
- SKU: 966 42 83-18
Plaseaza comanda astazi si primesti coletul Luni, 4 Mai.
Gratuit
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 4141.2 lei.
Include o asigurare in valoare de 89.61 lei.
Rata lunara
345.1 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 3945.66 lei.
Include o asigurare in valoare de 44.81 lei.
Rata lunara
657.61 lei
24 luni
Total de plata 4553.52 lei.
Include o asigurare in valoare de 179.22 lei.
Rata lunara
189.73 lei
36 luni
Total de plata 4995 lei.
Include o asigurare in valoare de 268.84 lei.
Rata lunara
138.75 lei
48 luni
Total de plata 5466.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 358.45 lei.
Rata lunara
113.89 lei
60 luni
Total de plata 5969.4 lei.
Include o asigurare in valoare de 448.06 lei.
Rata lunara
99.49 lei
Consumabile & Accesorii
Descriere
Husqvarna 365 este un motoferăstrău (drujba) destinat profesioniştilor. A fost dezvoltat în cooperare cu profesionişti lucrând în cele mai solicitante condiţii. Greutatea redusă şi puterea mare combinate cu un motor robust fac acest motoferăstrău multifuncţional potrivit pentru o gamă largă de lucrări. Motorul X-TORQ asigură un nivel prietenos cu mediul înconjurător, cu un nivel de emisii şi un consum de carburant extrem de scăzute.
X-Torq®
Furnizează un consum redus de carburant şi un nivel al noxelor mai mic decât orice prevedere a normelor în vigoare.
Air Injection®
Sistem centrifugal de curăţare al aerului pentru o uzură redusă şi un interval de service mărit.
Carter din magneziu
Carter solid rezistent la turaţii mari şi exploatere profesională care asigură un interval mare de service.
Filtru de aer cu sistem de fixare rapid
Facilitează curăţarea şi înlocuirea filtrului de aer.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 3.6 kW |
| Cilindree | 70.7 cm³ |
| Turaţie maximă | 10200 rpm |
| Turaţie ralanti | 2700 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 3600 rpm |
| Consum de carburant | 1.5 kg/h |
| Bujie | NGK BPMR7A, Champion RCJ7Y |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.5 mm |
| Distanţă între volantă şi aprindere | 0.3 mm |
| Tip pompă ulei | Automată |
| Cuplul maxim | 3.8 Nm |
| Cuplul maxim at rpm | 6600 rpm |
| Debit pompă de ulei Max | 20 ml/min |
| Debit pompă de ulei Min | 4 ml/min |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 747 g/kWh |
| Turaţie maximă recomandată | 13300 rpm |
Echipare
| Lungime şină de ghidaj | 450 mm |
| Tip lanţ | H42 |
| Tip sprocket | Rim 7 |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai lungă: | 70 cm |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai scurtă: | 40 cm |
| Lungimea şinei de ghidaj: | 18" |
Dimensiuni
| Dimensiune produs, înălţime | 31.9 cm |
| Dimensiune produs, lăţime | 24.5 cm |
| Dimensiune produs, lungime | 43.5 cm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 6.4 kg |
Lubrifiere
| Tip ulei ungere | Husqvarna or equiv. at 50:1 |
| Volum rezervor ulei | 0.4 l |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 110 dB(A) |
| Emisii zgomot | 119 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 118 dB(A) |
Vibrații
| Nivel vibrații echivalent (ahv , eq) mâner fată / spate | 5.7 m/s² - 8.0 m/s² |