HUSQVARNA 333R Mark II
- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 96 79-02
Vizualizari produs: 4811
1.52521 Lei
Fără TVA: 1.26050 Lei
Transport gratuit la comenzile peste 500 lei.
Drept de retur 14 zile.
Poti plati in rate fara dobanda detalii.
Garantie persoane fizice 24 luni.
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
Rate fara dobanda
4 rate
0 dobanda, 0 costuri
Rata lunara
375 lei
Ai nevoie doar de buletin si cel putin 3 luni neintrerupte la actualul angajator. Mai multe detalii pe TBI Bank
La finalizarea platii, alege "TBI Bank: Cumpara acum, plateste mai tarziu"
La finalizarea platii, alege "TBI Bank: Cumpara acum, plateste mai tarziu"
Descriere
Motounealtă cu pornire ușoară și comenzi intuitive. Cap de trimmer de tip Tap-n-Go.
Demaror independent
Sistemul de pornire de sine stătător face ca schimbarea şnurului demaror să fie o operaţiune uşoară.
Ham dublu standard
Harnaşament standard pentru motounelte uşoare.
Tap 'n Go
Sistem de tăiere cu fir dublu destinat lucrului în condiţii grele cu funcţia Tap 'n Go pentru alimentarea rapidă cu fir.
Filtru de aer eficient
Filtrul de aer eficient diminuează costurile de service şi scade uzura motorului.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 1.0 kW |
| Cilindree | 32.6 cm³ |
| Turaţie maximă | 7500 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4880 rpm |
| Consum de carburant | 520 g/kWh |
| Bujie | NGK BPM7A, Husqvarna HQT-1 |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.6 mm |
| Capătul tijei filetat | M10x1.25 Lefthanded |
| Cuplul maxim | 1.3 Nm |
| Cuplul maxim at rpm | 6000 rpm |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 1001.44 g/kWh |
| Turaţia maximă (rotaţii pe minut) a tijei la ieşire | 7800 rpm |
Dimensiuni
| Diametrul tubului | 28 mm |
| Dimensiuni produs, L x l x Î | 180x67x47 cm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 7.2 kg |
| Lungimea tubului | 1495 mm |
Lubrifiere
| Tip ulei ungere | Husqvarna 2T |
| Tipul de lubrifiant (angrenaj conic) | Vaselină minerală |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 96.9 dB(A) |
| Emisii zgomot | 108 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 106.9 dB(A) |
Vibrații
| Nivel vibrații echivalent (ahv , eq) mâner fată / spate | 6.1 m/s² / 6.2 m/s² |
Emisii
| Emisii de noxe (CO medie) | 192.68 g/kWh |
| Emisii de noxe (HC medie) | 36.04 g/kWh |
| Emisii de noxe (NOx medie) | 0.45 g/kWh |
Masă de tăiere
| Lăţimea de tăiere | 43 cm |
Transmisie
| Raport de transmisie | 0.74 |
| Unghiul pinionului de antrenare | 30 ° |