- Stoc: în stoc
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 15 64-35
Plaseaza comanda astazi si primesti coletul Marti, 5 Mai.
Gratuit
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 2614.08 lei.
Include o asigurare in valoare de 56.57 lei.
Rata lunara
217.84 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 2490.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 28.28 lei.
Rata lunara
415.12 lei
24 luni
Total de plata 2874.48 lei.
Include o asigurare in valoare de 113.14 lei.
Rata lunara
119.77 lei
36 luni
Total de plata 3153.24 lei.
Include o asigurare in valoare de 169.7 lei.
Rata lunara
87.59 lei
48 luni
Total de plata 3450.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 226.27 lei.
Rata lunara
71.89 lei
60 luni
Total de plata 3768 lei.
Include o asigurare in valoare de 282.84 lei.
Rata lunara
62.8 lei
Consumabile & Accesorii
Descriere
Husqvarna 445 II este noul motoferăstrău (drujba) puternic şi multifuncțional pentru utilizatori care apreciază caracteristicile profesionale ale utilajului. Porneşte uşor printr-o tragere simplă de sfoară şi este echipat cu un bușon pentru deschidere rapidă a rezervorului. Motorul X-Torq oferă un consum redus de carburant şi emisii de gaze reduse. Butonul de Stop cu revenire automată şi nivelul de carburant vizibil fac ca acest model să fie uşor de utilizat. Echiparea cu sistemul Smart Start® şi pompă de carburant asigură o pornire uşoară.
Air Injection®
Sistem centrifugal de curăţare al aerului pentru o uzură redusă şi un interval de service mărit.
Capac de rezervor cu toartă rabatabilă
Capacul de rezervor cu toartă rabatabilă este uşor de deschis şi închis când se realimentează motoferăstraul.
Filtru de aer cu sistem de fixare rapid
Facilitează curăţarea şi înlocuirea filtrului de aer.
Marcaje pentru stabilirea direcţiei de doborâre
Marcaje pentru stabilirea direcţiei de doborâre.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 2.1 kW |
| Cilindree | 45.7 cm³ |
| Turaţie maximă | 9000 rpm |
| Turaţie ralanti | 2700 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4300 rpm |
| Consum de carburant | 481 g/kWh (0.98 kg/h) |
| Bujie | Champion RCJ7Y, NGK BPMR7A |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.5 mm |
| Distanţă între volantă şi aprindere | 0.3 mm |
| Tip pompă ulei | Debit fix |
| Cuplul maxim | 2.4 Nm |
| Cuplul maxim at rpm | 6300 rpm |
| Debit pompă de ulei Max | 13 ml/min |
| Debit pompă de ulei Min | 13 ml/min |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 920 g/kWh |
| Turaţie maximă recomandată | 13000 rpm |
Echipare
| Tip lanţ | H30 |
| Tip sprocket | Spur 7 |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai lungă: | 50 cm |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai scurtă: | 33 cm |
| Lungimea şinei de ghidaj: | 15" |
Dimensiuni
| Dimensiune produs, înălţime | 29.3 cm |
| Dimensiune produs, lăţime | 22.5 cm |
| Dimensiune produs, lungime | 39.7 cm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 4.9 kg |
Lubrifiere
| Tip ulei ungere | Husqvarna 2 stroke or equiv. at 50:1 |
| Volum rezervor ulei | 0.26 l |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 103 dB(A) |
| Emisii zgomot | 114 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 112 dB(A) |
Vibrații
| Nivel vibrații echivalent (ahv , eq) mâner fată / spate | 3.1 m/s² - 4.9 m/s² |