- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 18 78-35
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 3268.56 lei.
Include o asigurare in valoare de 70.73 lei.
Rata lunara
272.38 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 3114.24 lei.
Include o asigurare in valoare de 35.36 lei.
Rata lunara
519.04 lei
24 luni
Total de plata 3594 lei.
Include o asigurare in valoare de 141.46 lei.
Rata lunara
149.75 lei
36 luni
Total de plata 3942.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 212.19 lei.
Rata lunara
109.52 lei
48 luni
Total de plata 4314.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 282.92 lei.
Rata lunara
89.89 lei
60 luni
Total de plata 4711.2 lei.
Include o asigurare in valoare de 353.65 lei.
Rata lunara
78.52 lei
Consumabile & Accesorii
Descriere
Husqvarna 450 II este noul motoferăstrău (drujba) puternic şi multifuncțional pentru utilizatorii care apreciază caracteristicile profesionale ale utilajului. Butonul de Stop cu revenire automată şi nivelul de carburant vizibil fac ca acest model să fie uşor de utilizat. Echiparea cu sistemul Smart Start® şi pompă de carburant asigură o pornire uşoară.
Air Injection®
Sistem centrifugal de curăţare al aerului pentru o uzură redusă şi un interval de service mărit.
X-Torq®
Furnizează un consum redus de carburant şi un nivel al noxelor mai mic decât orice prevedere a normelor în vigoare.
Filtru de aer cu sistem de fixare rapid
Facilitează curăţarea şi înlocuirea filtrului de aer.
Capac de rezervor cu toartă rabatabilă
Capacul de rezervor cu toartă rabatabilă este uşor de deschis şi închis când se realimentează motoferăstraul.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 2.4 kW |
| Cilindree | 50.2 cm³ |
| Turaţie maximă | 9000 rpm |
| Turaţie ralanti | 2700 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4300 rpm |
| Consum de carburant | 1.15 kg/h (504 g/kWh) |
| Bujie | NGK BPMR7A, Champion RCJ7Y |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.5 mm |
| Distanţă între volantă şi aprindere | 0.3 mm |
| Tip pompă ulei | Debit fix |
| Cuplul maxim | 2.6 Nm |
| Cuplul maxim at rpm | 7200 rpm |
| Debit pompă de ulei Max | 13 ml/min |
| Debit pompă de ulei Min | 13 ml/min |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 742 g/kWh |
Echipare
| Tip lanţ | H30 |
| Tip sprocket | Spur 7 |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai lungă: | 50 cm |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai scurtă: | 33 cm |
| Lungimea şinei de ghidaj: | 15" |
Dimensiuni
| Dimensiune produs, înălţime | 29.3 cm |
| Dimensiune produs, lăţime | 22.5 cm |
| Dimensiune produs, lungime | 39.7 cm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 4.9 kg |
Lubrifiere
| Tip ulei ungere | Husqvarna 2 stroke or equiv. at 50:1 |
| Volum rezervor ulei | 0.26 l |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 104 dB(A) |
| Emisii zgomot | 115 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 113 dB(A) |
Vibrații
| Nivel vibrații echivalent (ahv , eq) mâner fată / spate | 3.1 m/s² - 4.9 m/s² |