HUSQVARNA T435
- Stoc: stoc furnizor
- Brand: Husqvarna
- SKU: 966 99 72-12
Vizualizari produs: 5399
1.80000 Lei
Fără TVA: 1.48760 Lei
Transport gratuit la comenzile peste 500 lei.
Drept de retur 14 zile.
Poti plati in rate fara dobanda detalii.
Garantie persoane fizice 24 luni.
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
Rate fara dobanda
4 rate
0 dobanda, 0 costuri
Rata lunara
442.5625 lei
Ai nevoie doar de buletin si cel putin 3 luni neintrerupte la actualul angajator. Mai multe detalii pe TBI Bank
La finalizarea platii, alege "TBI Bank: Cumpara acum, plateste mai tarziu"
La finalizarea platii, alege "TBI Bank: Cumpara acum, plateste mai tarziu"
Consumabile & Accesorii
Un ulei semisintetic cu degajare redusă de fum, care asigură protecţie antigripare excelentă, atât împotriva gripării pistoanelor din cauza amesteculu..
5500 Lei
Fără TVA:4545 Lei
Canistră Combi cu protecţie eficientă contra surplusului la umplere. Când rezervorul este plin, debitul este oprit automat şi puteţi ridica canistra f..
22370 Lei
Fără TVA:18487 Lei
Canistră de carburant cu dispozitiv de umplere antiscurgere. Asigură o realimentare comodă. Fabricată din plastic rezistent, cu capacitate de 6 litri...
14744 Lei
Fără TVA:12185 Lei
Descriere
Este un model de motoferăstrău pentru îngrijirea arborilor, foarte uşor şi puternic. Greutatea redusă şi designul suplu îl fac ideal pentru utilizarea de la nivelul solului sau de pe o macara.
X-Torq®
Furnizează un consum redus de carburant şi un nivel al noxelor mai mic decât orice prevedere a normelor în vigoare.
Pompă de ulei cu debit reglabil
O pompă de ulei reglabilă oferă şinei de ghidaj şi lanţului cantitatea corectă de lubrifiere pentru fiecare sarcină.
Filtru de aer cu sistem de fixare rapid
Facilitează curăţarea şi înlocuirea filtrului de aer.
Întinzător de lanț montat pe laterală
Permite tensionarea facilă şi rapidă a lanţului.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 1.5 kW |
| Cilindree | 35.2 cm³ |
| Turaţie maximă | 10000 rpm |
| Turaţie ralanti | 2900 rpm |
| Viteza de demarare a ambreajului | 4700 rpm |
| Consum de carburant | 408 g/kWh |
| Bujie | NGK CMR6H |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.65 mm |
| Distanţă între volantă şi aprindere | 0.4 mm |
| Tip pompă ulei | Automată |
| Cuplul maxim | 1.57 Nm |
| Cuplul maxim at rpm | 7500 rpm |
| Debit pompă de ulei Max | 9 ml/min |
| Debit pompă de ulei Min | 3 ml/min |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 860 g/kWh |
| Turaţie maximă recomandată | 12500 rpm |
Echipare
| Lungime şină de ghidaj | 300 mm |
| Tip lanţ | H37 |
| Tip sprocket | Spur 6 |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai lungă: | 35 cm |
| Lungime recomandată a şinei de ghidaj - cea mai scurtă: | 30 cm |
| Lungimea şinei de ghidaj: | 12" |
Dimensiuni
| Dimensiune produs, înălţime | 23 cm |
| Dimensiune produs, lăţime | 24.5 cm |
| Dimensiune produs, lungime | 30.5 cm |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 3.4 kg |
Lubrifiere
| Tip ulei ungere | Husqvarna or equiv. at 50:1 |
| Volum rezervor ulei | 0.17 l |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 103 dB(A) |
| Emisii zgomot | 114 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 112 dB(A) |
Vibrații
| Nivel vibrații echivalent (ahv , eq) mâner fată / spate | 3.6 m/s² - 3.9 m/s² |