- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 66 50-07
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 2711.76 lei.
Include o asigurare in valoare de 58.68 lei.
Rata lunara
225.98 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 2583.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 29.34 lei.
Rata lunara
430.62 lei
24 luni
Total de plata 2981.76 lei.
Include o asigurare in valoare de 117.36 lei.
Rata lunara
124.24 lei
36 luni
Total de plata 3270.96 lei.
Include o asigurare in valoare de 176.04 lei.
Rata lunara
90.86 lei
48 luni
Total de plata 3579.84 lei.
Include o asigurare in valoare de 234.72 lei.
Rata lunara
74.58 lei
60 luni
Total de plata 3909 lei.
Include o asigurare in valoare de 293.4 lei.
Rata lunara
65.15 lei
Descriere
Generator de dimensiuni medii, cu ieșire nominală de 2.0kW (50Hz), pentru alimentarea locuințelor și a locurilor de muncă atunci când alimentarea cu energie electrică este limitată. Dispune de un motor pe benzină fiabil, cu pornire ușoară în toate condițiile și un rezervor de 15 litri. Echipat cu un tablou ușor de utilizat și design ergonomic care facilitează transportul.
Nivel vizibil al carburantului
Indicatorul transparent de combustibil facilitează verificarea nivelului de combustibil.
Capac combustibil extern pentru facilitarea realimentării
Capac combustibil extern pentru facilitarea realimentării
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 2 kW / 2.7 CP |
| Cilindree | 196 cm³ |
| Consum de carburant | 395 g/kWh (0.93l/h) |
| Producător motor | Husqvarna |
| Tipul de carburant | Benzina |
Dimensiuni
| Înălțime ambalare | 625 mm |
| Lățime ambalare | 488 mm |
| Lungime ambalare | 500 mm |
| Greutate | 43 kg |
Lubrifiere
| Capacitatea uleiului de motor (L) | 0.6 |
| Tip ulei de motor | SAE 10W-30 |