- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 66 51-07
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 2933.52 lei.
Include o asigurare in valoare de 63.48 lei.
Rata lunara
244.46 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 2795.04 lei.
Include o asigurare in valoare de 31.74 lei.
Rata lunara
465.84 lei
24 luni
Total de plata 3225.6 lei.
Include o asigurare in valoare de 126.96 lei.
Rata lunara
134.4 lei
36 luni
Total de plata 3538.44 lei.
Include o asigurare in valoare de 190.44 lei.
Rata lunara
98.29 lei
48 luni
Total de plata 3872.64 lei.
Include o asigurare in valoare de 253.92 lei.
Rata lunara
80.68 lei
60 luni
Total de plata 4228.8 lei.
Include o asigurare in valoare de 317.4 lei.
Rata lunara
70.48 lei
Descriere
Proiectat pentru alimentarea locuințelor și a locurilor de muncă, acest generator de dimensiuni medii, de 2.7kW (50Hz), este eficient, fiabil și ușor de utilizat chiar și în medii dificile în care alimentarea cu energie electrică este limitată. Dispune de un motor pe benzină cu pornire ușoară și un rezervor de combustibil de 14 litri.
Nivel vizibil al carburantului
Indicatorul transparent de combustibil facilitează verificarea nivelului de combustibil.
Capac combustibil extern pentru facilitarea realimentării
Capac combustibil extern pentru facilitarea realimentării
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 2.8 kW / 3.8 CP |
| Cilindree | 212 cm³ |
| Consum de carburant | 395 g/kWh (0.93l/h) |
| Producător motor | Husqvarna |
| Tipul de carburant | Benzina |
Dimensiuni
| Înălțime ambalare | 625 mm |
| Lățime ambalare | 488 mm |
| Lungime ambalare | 500 mm |
| Greutate | 49 kg |
Lubrifiere
| Capacitatea uleiului de motor (L) | 0.6 |
| Tip ulei de motor | SAE 10W-30 |