- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 28 42-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
4 rate
0 dobanda, 0 costuri
Rata lunara
500 lei
La finalizarea platii, alege "TBI Bank: Cumpara acum, plateste mai tarziu"
Descriere
Refulator portabil (suflanta frunze), puternic și bine echilibrat, pentru uz profesional. Tehnologia patentată de motor X-Torq în combinație cu ventilatorul special și design-ul carcasei asigură capacitate mare de suflare și control sporit. Sistemul anti-vibrații Low Vib face utilizarea mai puțin obositoare - chiar și în timpul schimburilor lungi. Toate comenzile intuitive – de ex. Cruise Control, contribuie la funcționarea eficientă și convenabilă în orice moment.
Motor X-Torq®
Motorul X-Torq® a fost proiectat să reducă emisiile de noxe cu până la 75% şi să crească eficienţa carburantului cu până la 20%.
Lungime tub ajustabilă
Lungimea tubului este ajustabilă pentru a oferi cea mai bună performanţă.
Comutator de oprire cu revenire automată
Comutatorul de oprire resetează automat poziţia de PORNIT pentru pornire fără probleme.
Pompă de carburant
Pompă de carburant proiectată pentru pornire foarte uşoară.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 0.9 kW |
| Cilindree | 25.4 cm³ |
| Turaţie maximă | 7300 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Consum de carburant | 518 g/kWh |
| Bujie | NGK BPMR8Y |
| Distanţa dintre electrozii bujiei | 0.65 mm |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 1110 g/kWh |
| Familia de motoare | FHQZS.0254GQ |
| Fuel tank volume | 0.45 l |
Echipare
| Duză de tip OEM | Rotundă+Plată |
Dimensiuni
| Diametrul tubului | 68 mm |
| Dimensiuni produs, L x l x Î | 28x23x35 cm |
| Greutate | 4.3 kg |
| Lungimea tubului | 550 mm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 91 dB(A) |
| Emisii zgomot | 106 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 104 dB(A) |
Vibrații
| Nivel de vibraţii echivalentl (ahv, eq) mâner | 1.2 m/s² |
Capacitate
| Debit de aer în carcasa ventilatorului | 14 m³/min |
| Debit de aer în tub | 13 m³/min |
| Viteza aerului (duză plată) | 86 m/s |
| Viteza aerului (duză rotundă) | 70 m/s |