- Stoc: în stoc
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 91 55-02
Plaseaza comanda pana la ora 17:00 si primesti coletul maine, 6 Apr.
Gratuit
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 2545.32 lei.
Include o asigurare in valoare de 55.08 lei.
Rata lunara
212.11 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 2425.2 lei.
Include o asigurare in valoare de 27.54 lei.
Rata lunara
404.2 lei
24 luni
Total de plata 2798.88 lei.
Include o asigurare in valoare de 110.16 lei.
Rata lunara
116.62 lei
36 luni
Total de plata 3070.44 lei.
Include o asigurare in valoare de 165.24 lei.
Rata lunara
85.29 lei
48 luni
Total de plata 3360 lei.
Include o asigurare in valoare de 220.32 lei.
Rata lunara
70 lei
60 luni
Total de plata 3669 lei.
Include o asigurare in valoare de 275.4 lei.
Rata lunara
61.15 lei
Descriere
Acest refulator ușor, puternic și totodată bine echilibrat, asigură un confort sporit în turele lungi de lucru. Silențios, grație modelului de ventilator și bateriei Li-ion. Ham simplu inclus. Rezistent la intemperii (IPX4). Cruise control și mod de amplificare pentru durată maximă de funcționare.
Rețineți, vă rugăm, că bateria și încărcătorul trebuie achiziționate separat. De asemenea, sistemul de baterii Husqvarna este universal și compatibil cu toate utilajele noastre (fiecare baterie Husqvarna este compatibilă cu oricare utilaj Husqvarna pe baterii).
Întreținere redusă
Fără combustibil, mai puține piese pentru service și un sistem de antrenare controlat electronic înseamnă reducere duratei întreruperilor de funcționare și costuri reduse.
Мotor fără perii
Motoarele noastre electrice fără perii asigură în permanenţă un cuplu înalt de la turaţii mici, pentru lucrări solicitante. Motoarele sunt capsulate şi proiectate să nu necesite întreţinere.
Poziție de lucru confortabilă
Ham simplu inclus pentru o poziție confortabilă de lucru.
Efect de amplificare
Viteză maximă de suflare în timp limitat, prin modul de creștere ușor accesibil.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Dimensiuni
| Dimensiuni produs, L x l x Î | 90x12x27 cm |
| Weight without battery | 2.4 kg |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 82 dB(A) |
| Emisii zgomot | 98 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 97 dB(A) |
Baterie
| Battery runtime (free run) with savE activated | 21 min |
| Tensiune baterie | 36 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
Capacitate
| Debit de aer în carcasa ventilatorului | 12.8 m³/min |
| Debit de aer în tub | 11.6 m³/min |
| Viteza aerului | 48 m/s |
| Viteza aerului (duză rotundă) | 48 m/s |