- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 960 51 01-91
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 27374.4 lei.
Include o asigurare in valoare de 592.36 lei.
Rata lunara
2281.2 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 26082.06 lei.
Include o asigurare in valoare de 296.18 lei.
Rata lunara
4347.01 lei
24 luni
Total de plata 30100.32 lei.
Include o asigurare in valoare de 1184.73 lei.
Rata lunara
1254.18 lei
36 luni
Total de plata 33019.56 lei.
Include o asigurare in valoare de 1777.09 lei.
Rata lunara
917.21 lei
48 luni
Total de plata 36137.28 lei.
Include o asigurare in valoare de 2369.45 lei.
Rata lunara
752.86 lei
60 luni
Total de plata 39458.4 lei.
Include o asigurare in valoare de 2961.81 lei.
Rata lunara
657.64 lei
Descriere
Tractor cu colector posterior integrat de 320 litri, operat de la pedală, cu transmisie hidrostatică și antrenare cu vibrații reduse a masei de tăiere. BioClip® de la scaunul reglabil și volanul ergonomic. Motor Briggs & Stratton Intek cu șoc automat. Ambreiaj electric și lățime de tăiere de 107 cm.
Transmisie hidrostatică operată de pedală
Viteza si direcţia sunt controlate de pedale, ceea ce vă permite să ţineţi ambele mâini pe volan pentru un control optim al conducerii.
Masă de tăiere consolidată
Tubul din oţel de pe marginea mesei de tăiere conferă o durabilitate sporită.
Scaun reglabil
Scaunul este reglabil în timp ce operatorul este aşezat, se mişcă în faţă şi în jos sau în spate şi în sus.
Inducţie cu aer
Sistemul nostru inovativ de cosit Air Induction aspiră aer curat prin parte de sus şi de jos a punţii de tăiere, amplifică fluxul de aer ceea ce duce la o mai bună ridicare a ierbii şi la o tăiere superioară.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Cilindri | 2 |
| Denumire motor | Intek |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 830.04 g/kWh |
| Filtru ulei | Yes |
| Generator | 5&3 A |
| Producător motor | Briggs & Stratton |
| Putere brută la turaţia prestabilită | 10.1 kW (2600 rpm) |
| Tipul de carburant | Benzină |
| Volum rezervor de carburant | 9.5 l |
Echipare
| Colector | Inclus |
| Contor | Digital cu intervale de service programate |
| Înălțime spătar scaun | High 15" |
| Materialul scaunului | Vinil |
| Protecție frontală | Available as accessory |
| Tip de volan | Standard |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 84 dB(A) |
| Emisii zgomot | 100.0 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 98 dB(A) |
Masă de tăiere
| Cilindru anti-scalp | Nu |
| Lăţimea de tăiere | 108 cm |
| Roți anti-scalp | 2 |
Sistem de tracțiune
| Metodă de condus | Acţionare cu pedală |
| Viteza la mersul înapoi, min-max max | 3.5 km/h |
Transmisie
| Producător transmisie | Tuff Torq |
| Tip transmisie | Hidrostatică |