- Stoc: stoc furnizor
- Brand: Husqvarna
- SKU: 960 51 01-93
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 35596.32 lei.
Include o asigurare in valoare de 770.28 lei.
Rata lunara
2966.36 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 33915.84 lei.
Include o asigurare in valoare de 385.14 lei.
Rata lunara
5652.64 lei
24 luni
Total de plata 39141.12 lei.
Include o asigurare in valoare de 1540.56 lei.
Rata lunara
1630.88 lei
36 luni
Total de plata 42936.84 lei.
Include o asigurare in valoare de 2310.84 lei.
Rata lunara
1192.69 lei
48 luni
Total de plata 46991.04 lei.
Include o asigurare in valoare de 3081.12 lei.
Rata lunara
978.98 lei
60 luni
Total de plata 51309.6 lei.
Include o asigurare in valoare de 3851.4 lei.
Rata lunara
855.16 lei
Descriere
Tractor cu colector posterior integrat de 320 litri, operat de la pedală, cu transmisie hidrostatică și antrenare cu vibrații reduse a mesei de tăiere. BioClip® de la modelul de 15”, scaun de lux , faruri LED și volan cu margine moale. Kawasaki motor din Seria FR ambreiaj electric. Lățime de tăiere 107 cm.
Transmisie hidrostatică operată de pedală
Viteza si direcţia sunt controlate de pedale, ceea ce vă permite să ţineţi ambele mâini pe volan pentru un control optim al conducerii.
Deluxe comfort seat
Deluxe comfort seat features premium vinyl, stitched design and extra thick cushions for improved comfort and superb ride quality.
Deluxe steering wheel
An oversized and extra thick steering wheel for less steering effort. Soft touch inner surface guarantees reduced effort and better ergonomics
Inducţie cu aer
Sistemul nostru inovativ de cosit Air Induction aspiră aer curat prin parte de sus şi de jos a punţii de tăiere, amplifică fluxul de aer ceea ce duce la o mai bună ridicare a ierbii şi la o tăiere superioară.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Cilindri | 2 |
| Denumire motor | Seria FR |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 792.00 g/kWh |
| Filtru ulei | Yes |
| Generator | 15 A |
| Producător motor | Kawasaki |
| Putere brută la turaţia prestabilită | 14.1 kW (2600 rpm) |
| Tipul de carburant | Benzină |
| Volum rezervor de carburant | 13.3 l |
Echipare
| Colector | Inclus |
| Contor | Digital cu intervale de service programate |
| Înălțime spătar scaun | High 15" |
| Materialul scaunului | Vinil |
| Protecție frontală | Tube Bumper |
| Tip de volan | Deluxe Overmolded |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 85 dB(A) |
| Emisii zgomot | 100 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 99 dB(A) |
Masă de tăiere
| Cilindru anti-scalp | Nu |
| Lăţimea de tăiere | 108 cm |
| Roți anti-scalp | 4 |
Sistem de tracțiune
| Metodă de condus | Acţionare cu pedală |
| Viteza la mersul înapoi, min-max max | 3.5 km/h |
Transmisie
| Producător transmisie | Tuff Torq |
| Tip transmisie | Hidrostatică |