- Stoc: stoc furnizor
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 84 73-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 32823.6 lei.
Include o asigurare in valoare de 710.28 lei.
Rata lunara
2735.3 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 31274.04 lei.
Include o asigurare in valoare de 355.14 lei.
Rata lunara
5212.34 lei
24 luni
Total de plata 36092.16 lei.
Include o asigurare in valoare de 1420.56 lei.
Rata lunara
1503.84 lei
36 luni
Total de plata 39592.44 lei.
Include o asigurare in valoare de 2130.84 lei.
Rata lunara
1099.79 lei
48 luni
Total de plata 43330.56 lei.
Include o asigurare in valoare de 2841.12 lei.
Rata lunara
902.72 lei
60 luni
Total de plata 47313 lei.
Include o asigurare in valoare de 3551.4 lei.
Rata lunara
788.55 lei
Descriere
Fiind dotată cu direcție articulată, tracțiune integrală și masă de tăiere montată frontal, aceasta este o mașină deosebit de agilă. Numeroasele accesorii vă permit să efectuați o serie întreagă de lucrări. Echipat cu motor seria Briggs & Stratton Endurance, tracțiune integrală hidrostatică. Mase de tăiere opționale: Combi 94, Combi 103, Combi 112. Pornire prin rotirea cheii. Faruri duble. Modelul R 320X AWD este livrat fără masa de tăiere. Prețul nu include masă de tăiere.
Pornire prin rotirea cheii
Ușor de pornit în orice condiții meteorologice. Puteţi porni motorul fără a regla un şoc, indiferent de condiţiile meteo. Nu trebuie decât să rotiţi cheia.
Dual LED lights for improved visibility, both near and remote.
Dual LED lights for enlarged lighted area and safer operation in darker conditions. Improved visibility, both near and remote.
Direcţie articulată unică
Sistemul unic cu direcţie articulată permite roţilor din spate să vireze sub maşină. Rezultatul este o manevrabilitate superioară cu o rază minimă de bracare.
HMI Display
The intuitive display communicates with the driver through visual symbols and warning sounds, assists in handling and gives real time data and warnings.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Cilindree | 500 cm³ |
| Cilindri | 1 |
| Denumire motor | Seria Endurance |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 794 g/kWh |
| Filtru ulei | Yes |
| Producător motor | Briggs & Stratton |
| Putere brută la turaţia prestabilită | 10.5 kW (2900 rpm) |
| Răcire motor | Aer |
| Tip lubrifiere motor | Presiune maximă |
| Tipul de carburant | Benzină |
| Volum rezervor de carburant | 12 l |
Echipare
| Contor | Digital cu intervale de service programate |
| Frână de parcare, model | Disc |
| Înălțime spătar scaun | Mediu |
| Materialul scaunului | PU |
| Scaun pliabil | Da |
| Suspensia scaunului | Da |
| Tip de volan | Confort |
Dimensiuni
| Dimensiune mașină, înălțime | 115 cm |
| Dimensiune mașină, lățime | 89 cm |
| Dimensiune mașină, lungime | 202 cm |
| Dimensiuni pneuri, faţă | 170/60-8 |
| Dimensiuni pneuri, spate | 170/60-8 |
| Garda la sol | 85 mm |
| Greutate | 224 kg |
| Greutatea brută remorcată | 125 kg |
| Material roţi | 88.7 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 84 dB(A) |
| Emisii zgomot | 99 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 98 dB(A) |
Vibrații
| Nivelul vibraţiilor la scaun | 0.7 m/s² |
| Nivelul vibraţiilor la volan | 2.5 m/s² |
Baterie
| Capacitate baterie | 24 Ah |
| Greutate baterie | 15.873 livre |
| Tip acumulator | Plumb/Acid |
Masă de tăiere
| Antrenarea cuțitului | Automat |
| Cerc netăiat | 30 cm |
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 25-75 mm |
| Lăţime de tăiere, min. - max. | 94-112 cm |
Sistem de tracțiune
| Metodă de condus | Acţionare cu pedală |
| Model transmisie | K574 |
| Producător transmisie | Kanzaki |
| Tip transmisie | Hidrostatică AWD |
| Viteză de deplasare înainte, min-max max | 9 km/h |
| Viteza la mersul înapoi, min-max max | 9 km/h |