- Stoc: stoc furnizor
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 64 84-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 69978.24 lei.
Include o asigurare in valoare de 1514.28 lei.
Rata lunara
5831.52 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 66674.58 lei.
Include o asigurare in valoare de 757.14 lei.
Rata lunara
11112.43 lei
24 luni
Total de plata 76946.64 lei.
Include o asigurare in valoare de 3028.56 lei.
Rata lunara
3206.11 lei
36 luni
Total de plata 84408.84 lei.
Include o asigurare in valoare de 4542.84 lei.
Rata lunara
2344.69 lei
48 luni
Total de plata 92378.88 lei.
Include o asigurare in valoare de 6057.12 lei.
Rata lunara
1924.56 lei
60 luni
Total de plata 100869 lei.
Include o asigurare in valoare de 7571.4 lei.
Rata lunara
1681.15 lei
Descriere
Această mașină Rider, compactă și de înaltă performanță, cu servodirecție, gestionează cu ușurință suprafețe mari, înguste și denivelate. Cadrul pentru accesorii de tip drive-in-drive-out vă permite să înlocuiți rapid și fără unelte toate accesoriile. Echipată cu motor Kawasaki FS seria V-Twin, tracțiune integrală hidrostatică. Mese de tăiere opționale: Combi 103, Combi 112, Combi 122. Servodirecție. Faruri duble cu LED. Aceasta mașină adaptabilă poate fi utilizată pe tot parcursul anului datorită gamei largi de accesorii. Rețineți, vă rugăm, că masa de tăiere trebuie achiziționată separat. Prețul utilajului nu include masă de tăiere.
Tracţiune integrală (AWD)
All-Wheel-Drive (AWD) asigură tracţiunea pe suprafeţele neuniforme, umede şi alunecoase şi pe cele înclinate. AWD ajustează automat tracţiunea pe toate roţile în funcţie de situaţie şi de starea solului.
Kawasaki FS-series
Kawasaki V-twin, overhead-valve engine with full pressure lubrication and spin-on oil filter. Combines exceptional power and torque with fuel efficiency and reduced emissions.
XChange
Unique quick coupling allows attachments to be changed quickly and easily without the need for any tools. Get ready for a new task in just a minute.
Servo direcţie
Servodirecţia face conducerea mai puţin obositoare şi mai plăcută.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Cilindree | 726 cm³ |
| Cilindri | 2 |
| Denumire motor | Seria FS V-Twin |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 792 g/kWh |
| Filtru ulei | Yes |
| Producător motor | Kawasaki |
| Putere brută la turaţia prestabilită | 14 kW (3000 rpm) |
| Răcire motor | Ventilator/Aer |
| Tip lubrifiere motor | Presiune maximă |
| Tipul de carburant | Benzină |
| Volum rezervor de carburant | 17 l |
Echipare
| Contor | Digital |
| Frână de parcare, model | Disc |
| Înălțime spătar scaun | Înalt |
| Materialul scaunului | Vinil |
| Scaun pliabil | Da |
| Suspensia scaunului | Da |
| Tip de volan | Ergonomic - soft grip |
Dimensiuni
| Dimensiune mașină, înălțime | 117.8 cm |
| Dimensiune mașină, lățime | 96.4 cm |
| Dimensiune mașină, lungime | 206.6 cm |
| Dimensiuni pneuri, faţă | 200/65-8 |
| Dimensiuni pneuri, spate | 200/65-8 |
| Garda la sol | 110 mm |
| Greutate | 316 kg |
| Greutate (fără echipament de tăiere) | 316 kg |
| Greutatea brută remorcată | 150 kg |
| Material roţi | 95.8 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 87 dB(A) |
| Emisii zgomot | 102 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 101 dB(A) |
Vibrații
| Nivelul vibraţiilor la scaun | 0.15 m/s² |
| Nivelul vibraţiilor la volan | 2.67 m/s² |
Baterie
| Capacitate baterie | 24 Ah |
| Greutate baterie | 15.432 livre |
| Tip acumulator | Plumb/Acid |
Masă de tăiere
| Antrenarea cuțitului | Ambreiaj electromagnetic |
| Cerc netăiat | 70 cm |
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 25-75 mm |
| Lăţime de tăiere, min. - max. | 103-122 cm |
| Lăţimea de tăiere | 122 cm |
| Material punte de tăiere | Oţel |
| Punţi de tăiere opţionale | Combi 103, Combi 112, Combi 122 |
Sistem de tracțiune
| Metodă de condus | Acţionare cu pedală |
| Model transmisie | K664 |
| Producător transmisie | Tuff Torq |
| Tip transmisie | Hidrostatică AWD |
| Viteză de deplasare înainte, min-max max | 9 km/h |
| Viteza la mersul înapoi, min-max max | 7 km/h |