- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 94 49-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 4209 lei.
Include o asigurare in valoare de 91.08 lei.
Rata lunara
350.75 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 4010.28 lei.
Include o asigurare in valoare de 45.54 lei.
Rata lunara
668.38 lei
24 luni
Total de plata 4628.16 lei.
Include o asigurare in valoare de 182.16 lei.
Rata lunara
192.84 lei
36 luni
Total de plata 5077.08 lei.
Include o asigurare in valoare de 273.24 lei.
Rata lunara
141.03 lei
48 luni
Total de plata 5556.48 lei.
Include o asigurare in valoare de 364.32 lei.
Rata lunara
115.76 lei
60 luni
Total de plata 6067.2 lei.
Include o asigurare in valoare de 455.4 lei.
Rata lunara
101.12 lei
Descriere
Husqvarna 525HE3 este o motounealtă de tuns gard viu de 25cc cu o lamă de tăiere de 60 cm și viteză mare a cuțitului, conceput pentru utilizatorii profesioniști. Cu o rază de până la 3 metri, pas de 37 mm a lamei și reglare la 135° a unghiului, acest utilaj versatil este potrivit atât pentru gardurile vii înalte, cât și pentru cele joase. O motounealtă extrem de bine echilibrată și confortabilă de utilizat. Comenzi intuitive pentru pornire ușoară.
Motor X-Torq®
Motorul X-Torq® a fost proiectat să reducă emisiile de noxe cu până la 75% şi să crească eficienţa carburantului cu până la 20%.
Sistem Smart Start®
Motorul şi starterul au fost proiectate astfel încât maşina să pornească rapid, cu un efort minim. Rezistența în şnurul demaror este redusă cu până la 40 %.
Adjustable cutter bar
Adjustable cutting bar for greater versatility and less tiring work.
Comutator de oprire cu revenire automată
Comutatorul de oprire resetează automat poziţia de PORNIT pentru pornire fără probleme.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 1 kW |
| Cilindree | 25.4 cm³ |
| Turaţie maximă | 8500 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 1141 g/kWh |
| Fuel tank volume | 0.5 l |
Echipare
| Deschidere a dinţilor | 30 mm |
| Lungimea cuţitului | 60 cm |
| Reglarea razei de acţiune a cuţitului, sus/jos Down | 90 ° |
| Reglarea razei de acţiune a cuţitului, sus/jos Up | 45 ° |
Dimensiuni
| Full length, including cutting equipment | 192.5 cm |
| Greutate | 5.9 kg |
| Length, transportation mode - metric | 116.2 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 96 dB(A) |
| Emisii zgomot | 107 dB(A) |
Vibrații
| Nivel vibrații echivalent (ahv , eq) mâner fată / spate | 4.4 m/s² - 5.6 m/s² |
Capacitate
| Diametrul maxim recomandat pentru mlădiţe | 20 mm |
| Viteză de tăiere | 4400 tăieri/min |
Transmisie
| Raport de transmisie | 1 |