- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 94 51-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 4319.88 lei.
Include o asigurare in valoare de 93.48 lei.
Rata lunara
359.99 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 4116 lei.
Include o asigurare in valoare de 46.74 lei.
Rata lunara
686 lei
24 luni
Total de plata 4750.08 lei.
Include o asigurare in valoare de 186.96 lei.
Rata lunara
197.92 lei
36 luni
Total de plata 5210.64 lei.
Include o asigurare in valoare de 280.44 lei.
Rata lunara
144.74 lei
48 luni
Total de plata 5702.88 lei.
Include o asigurare in valoare de 373.92 lei.
Rata lunara
118.81 lei
60 luni
Total de plata 6226.8 lei.
Include o asigurare in valoare de 467.4 lei.
Rata lunara
103.78 lei
Descriere
Husqvarna 525HE4 este o motounealtă de tuns gard viu de 25 cc, cu o rază mare de acoperire, cu o lamă de tăiere de 60 cm și viteză mare a cuțitului, conceput pentru utilizatorii profesioniști. Cu o acoperire remarcabilă de până la 4 metri, pasul lamei de 37 mm și o reglare a unghiului de 135°, puteți tăia confortabil și eficient toate gardurile vii înalte, largi și joase. Un utilaj extrem de bine echilibrat și confortabil de utilizat. Comenzi intuitive pentru pornire ușoară.
Motor X-Torq®
Motorul X-Torq® a fost proiectat să reducă emisiile de noxe cu până la 75% şi să crească eficienţa carburantului cu până la 20%.
Sistem Smart Start®
Motorul şi starterul au fost proiectate astfel încât maşina să pornească rapid, cu un efort minim. Rezistența în şnurul demaror este redusă cu până la 40 %.
Adjustable cutter bar
Adjustable cutting bar for greater versatility and less tiring work.
Long cutter bar
Long cutter bar for extended reach
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere | 1 kW |
| Cilindree | 25.4 cm³ |
| Turaţie maximă | 8500 rpm |
| Turaţie ralanti | 3000 rpm |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 1141 g/kWh |
| Fuel tank volume | 0.5 l |
Echipare
| Deschidere a dinţilor | 30 mm |
| Lungimea cuţitului | 60 cm |
| Reglarea razei de acţiune a cuţitului, sus/jos Down | 90 ° |
| Reglarea razei de acţiune a cuţitului, sus/jos Up | 45 ° |
Dimensiuni
| Full length, including cutting equipment | 257.9 cm |
| Greutate | 6.3 kg |
| Length, transportation mode - metric | 181.6 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 95 dB(A) |
| Emisii zgomot | 107 dB(A) |
Vibrații
| Nivel vibrații echivalent (ahv , eq) mâner fată / spate | 3.9 m/s² - 4.6 m/s² |
Capacitate
| Diametrul maxim recomandat pentru mlădiţe | 20 mm |
| Viteză de tăiere | 4400 tăieri/min |
Transmisie
| Raport de transmisie | 1 |