- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 34 53-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 3543.6 lei.
Include o asigurare in valoare de 76.68 lei.
Rata lunara
295.3 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 3376.26 lei.
Include o asigurare in valoare de 38.34 lei.
Rata lunara
562.71 lei
24 luni
Total de plata 3896.4 lei.
Include o asigurare in valoare de 153.36 lei.
Rata lunara
162.35 lei
36 luni
Total de plata 4274.28 lei.
Include o asigurare in valoare de 230.04 lei.
Rata lunara
118.73 lei
48 luni
Total de plata 4678.08 lei.
Include o asigurare in valoare de 306.72 lei.
Rata lunara
97.46 lei
60 luni
Total de plata 5107.8 lei.
Include o asigurare in valoare de 383.4 lei.
Rata lunara
85.13 lei
Descriere
Sistemul de autopropulsie asigură tăierea cu ușurință a gazonului și un gazon cu aspect sănătos. Echipată cu mâner ergonomic, manete de comandă pentru tăiere și tracțiune, înălțime de tăiere ușor de reglat și sac de blocare a prafului, precum și un șasiu fabricat din material compozit rezistent la coroziune.
Șasiu din material compozit
Şasiu rezistent şi uşor, conceput pentru o performanţă mai bună de colectare.
Mâner de ghidare reglabil
Ajustare rapidă și ușoară a mânerului de ghidare în două înălțimi diferite.
Reglați ușor înălțimea de tăiere
Reglare centralizată a înălţimii de tăiere pentru setare uşoară şi comodă.
Sac colector cu dispozitiv de blocare a prafului
Conceput să menţină praful captat într-un sac, fără ca acesta să fie suflat spre operator.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Cilindree | 125 cm³ |
| Denumire motor | 450e |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 736.9 g/kWh |
| Producător motor | Briggs & Stratton |
| Putere brută la turaţia prestabilită | 2900 rpm (1.8 kW) |
| Răcire motor | Aer |
| Tip lubrifiere motor | Stropire |
| Volum rezervor de carburant | 0.8 l |
Echipare
| Ambreiaj frână cuţit (BBC) | Nu |
| Control acceleraţie | Nu |
| Inserţii moi | Da |
| Mâner pliabil | Da |
| Racord pentru furtunul de apă | Nu |
| Reglaj înălţime mâner | 2 Step |
| Reglaj pe laterală al mânerului | Nu |
| Roţi cu rulmenţi cu bile | Da |
| Rulmenţi roţi, faţă/spate | Yes/Yes |
| Tip colector | Fabric with dust blocker |
| Tip mâner | Ergonomic |
| Volum colector | 55 l |
Dimensiuni
| Dimensiuni roţi, faţă/spate | 170 mm |
| Dimensiuni roţi, faţă/spate Rear | 210 mm |
| Greutate | 29 kg |
| Material roţi | 67 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 85 dB(A) |
| Emisii zgomot | 96 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 96 dB(A) |
Vibrații
| Mâner cu sistem antivibraţii Handlebar | 3.4 m/s² |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 20-75 mm |
| Kit BioClip® | Disponibil ca accesoriu |
| Lăţimea de tăiere | 47 cm |
| Metode de tăiere | Colectare/BioClip®/Evacuare posterioară |
| Priză BioClip® | Not included |
| Reglaj înălţime de tăiere | Central |
| Trepte de tăiere pe înălţime | 6 |
Material
| Material punte de tăiere | Composite |
| Material roţi | Plastic |
Sistem de tracțiune
| Roţi motrice | Spate |
| Sistem tracţiune | Autopropulsie |
| Viteză | 4 km/h |
| Viteză înainte, min. - max. | 0 km/h-4.5 |