- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 970 45 01-01
Plaseaza comanda pana la ora 17:00 si primesti coletul maine, 20 Mai.
Gratuit
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 5122.92 lei.
Include o asigurare in valoare de 110.86 lei.
Rata lunara
426.91 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 4881 lei.
Include o asigurare in valoare de 55.43 lei.
Rata lunara
813.5 lei
24 luni
Total de plata 5633.04 lei.
Include o asigurare in valoare de 221.71 lei.
Rata lunara
234.71 lei
36 luni
Total de plata 6179.4 lei.
Include o asigurare in valoare de 332.57 lei.
Rata lunara
171.65 lei
48 luni
Total de plata 6762.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 443.42 lei.
Rata lunara
140.89 lei
60 luni
Total de plata 7384.2 lei.
Include o asigurare in valoare de 554.28 lei.
Rata lunara
123.07 lei
Descriere
Mașină de tuns gazon robustă și extrem de eficientă, cu tracțiune integrală. Excelentă pentru grădini de dimensiuni mari, cu pante abrupte sau zone mai puțin administrate cu iarbă mai mare. Masă de tăiere din oțel sudat. Prevăzută cu un motor OHC puternic și ușor de pornit. LC 353AWD oferă, de asemenea, trei metode de tăiere.
Toate roţile motoare (AWD)
Toate roţile sunt motoare (AWD), ceea ce asigură tracţiunea pe terenuri cu denivelări, umede, alunecoase sau înclinate.
Masă de tăiere solidă PremierCut Deck
Obțineți rezultate de tăiere superioare cu masă de tăiere solidă Husqvarna PremierCut durabilită cu protecția împotriva uzurii.
Protecție pentru coliziune
Partea frontală ranforsată pentru protecție împotriva coliziunii și rigiditate adăugată
Reglare a înălțimii
Sistemul de reglare a înălțimii de tăiere în 9 poziții asigură rezistență și versatilitate.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Cilindree | 166 cm³ |
| Denumire motor | GCVX-170 |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 862 g/kWh |
| Putere brută la turaţia prestabilită | 3.6 kW (3200 rpm) |
| Răcire motor | Aer |
| Tip lubrifiere motor | Stropire |
Echipare
| Ambreiaj frână cuţit (BBC) | Nu |
| Control acceleraţie | Nu |
| Inserţii moi | Da |
| Racord pentru furtunul de apă | Da |
| Reglaj înălţime mâner | 2 Step |
| Reglaj pe laterală al mânerului | Nu |
| Rulmenţi roţi, faţă/spate | Yes/Yes |
| Tip colector | Sac catifelat aerisit în partea inferioară |
| Tip mâner | Transport uşor |
| Volum colector | 65 l |
Dimensiuni
| Dimensiuni roţi, faţă/spate | 203 mm |
| Dimensiuni roţi, faţă/spate Rear | 279 mm |
| Greutate | 41.7 kg |
| Material roţi | 56 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 83.3 dB(A) |
| Emisii zgomot | 96 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 95 dB(A) |
Vibrații
| Mâner cu sistem antivibraţii Handlebar | 6.28 m/s² |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 25.4-101.6 mm |
| Kit BioClip® | Not available as accessory (NOT AVAILABLE) |
| Lăţimea de tăiere | 53 cm |
| Metode de tăiere | Colectare/BioClip®/Evacuare posterioară |
| Priză BioClip® | Inclus |
| Reglaj înălţime de tăiere | Patru puncte |
| Trepte de tăiere pe înălţime | 9 |
Material
| Material punte de tăiere | Oţel |
| Material roţi | Plastic |
Sistem de tracțiune
| Roţi motrice | Toate patru |
| Sistem tracţiune | All-wheel drive |
| Viteză înainte, min. - max. | 0 km/h-4.8 |