- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 86 23-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 4250.28 lei.
Include o asigurare in valoare de 91.97 lei.
Rata lunara
354.19 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 4049.58 lei.
Include o asigurare in valoare de 45.99 lei.
Rata lunara
674.93 lei
24 luni
Total de plata 4673.52 lei.
Include o asigurare in valoare de 183.95 lei.
Rata lunara
194.73 lei
36 luni
Total de plata 5126.76 lei.
Include o asigurare in valoare de 275.92 lei.
Rata lunara
142.41 lei
48 luni
Total de plata 5610.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 367.89 lei.
Rata lunara
116.89 lei
60 luni
Total de plata 6126.6 lei.
Include o asigurare in valoare de 459.86 lei.
Rata lunara
102.11 lei
Descriere
Mașină de tuns gazonul autopropulsată, pe baterii, cu control digital al vitezei, concepută pentru o tundere comodă și eficientă cu întreținere minimă. Conectivitate prin Bluetooth. Dispune de un slot dublu pentru 2 baterii BLi integrate care asigură o durată prelungită de funcționare. Colectare / BioClip® / evacuare posterioară. Lățimea de tăiere este de 47 cm, înălțime de tăiere 20 –75 mm. Viteză variabilă. Rețineți, vă rugăm, că bateria și încărcătorul trebuie achiziționate separat. De asemenea, sistemul de baterii Husqvarna este universal și compatibil cu toate utilajele noastre (fiecare baterie Husqvarna este compatibilă cu oricare utilaj Husqvarna pe baterii).
Tastatură intuitivă
Produsele noastre pe baterie sunt foarte uşor de utilizat, toate informaţiile de care aveţi nevoie se află într-un singur loc.
Viteză de deplasare variabilă
Viteza de deplasare se reglează uşor în funcţie de necesităţile dumneavoastră şi de starea gazonului.
Power Boost
Automatic increase of blade speed when mowing in tough condition means extra power when needed
savE™
Produsele portabile cu baterie Husqvarna prezintă savE™, un mod de economisire a bateriei pe care îl puteţi alege atunci când doriţi să maximizaţi timpul operaţional.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Putere brută la turaţia prestabilită | 0.75 kW (3000 rpm) |
Echipare
| Control acceleraţie | Nu |
| Inserţii moi | Da |
| Mâner pliabil | Da |
| Reglaj înălţime mâner | 2 Step |
| Reglaj pe laterală al mânerului | Nu |
| Rulmenţi roţi, faţă/spate | Yes/Yes |
| Tip colector | Fabric with dust blocker |
| Tip mâner | Ergonomic |
| Volum colector | 55 l |
Dimensiuni
| Dimensiuni roţi, faţă/spate | 170 mm |
| Dimensiuni roţi, faţă/spate Rear | 210 mm |
| Greutate | 26 kg |
| Material roţi | 665 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 79 dB(A) |
| Emisii zgomot | 93 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 92 dB(A) |
Vibrații
| Mâner cu sistem antivibraţii Handlebar | 0.42 m/s² |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 20-75 mm |
| Kit BioClip® | Disponibil ca accesoriu |
| Lăţimea de tăiere | 47 cm |
| Metode de tăiere | Colectare/BioClip®/Evacuare posterioară |
| Priză BioClip® | Not included |
| Reglaj înălţime de tăiere | Central |
| Trepte de tăiere pe înălţime | 6 |
Material
| Material punte de tăiere | Composite |
| Material roţi | Plastic |
Sistem de tracțiune
| Roţi motrice | Spate |
| Sistem tracţiune | Autopropulsie, viteză variabilă |
| Viteză înainte, min. - max. | 3.0 km/h-4.5 |