- Stoc: stoc furnizor
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 06 93-01
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 3595.8 lei.
Include o asigurare in valoare de 77.81 lei.
Rata lunara
299.65 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 3426.06 lei.
Include o asigurare in valoare de 38.91 lei.
Rata lunara
571.01 lei
24 luni
Total de plata 3953.76 lei.
Include o asigurare in valoare de 155.62 lei.
Rata lunara
164.74 lei
36 luni
Total de plata 4337.28 lei.
Include o asigurare in valoare de 233.43 lei.
Rata lunara
120.48 lei
48 luni
Total de plata 4746.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 311.24 lei.
Rata lunara
98.89 lei
60 luni
Total de plata 5183.4 lei.
Include o asigurare in valoare de 389.05 lei.
Rata lunara
86.39 lei
Descriere
Mașină de tuns gazon de calitate superioară, cu autopropulsie și ușor de utilizat, potrivită pentru grădini de mărime medie. Șasiu din material compozit rezistent la coroziune și motor fiabil, puternic. Mânerul ergonomic și ușor de pliat, demontarea a barelor și reglarea cu ușurință a înălțimii de tăiere fac ușoară fiecare tundere a gazonului. Rezultate ordonate, un aspect general frumos.
ReadyStart
Nu este nevoie de pregătirea motorului. Trageți doar cablul de pornire și sunteți gata să începeți să cosiți gazonul.
Reglați ușor înălțimea de tăiere
Reglare centralizată a înălţimii de tăiere pentru setare uşoară şi comodă.
Șasiu din material compozit
Şasiu rezistent şi uşor, conceput pentru o performanţă mai bună de colectare.
Mâner de ghidare ergonomic
Unghiul ergonomic al mânerului de ghidare, permiţând accesul rapid la manetă de funcționare, pentru utilizare uşoară şi confortabilă.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Motor
| Cilindree | 163.0 cm³ |
| Denumire motor | 650EXI |
| Emisii de exhaustare (CO2 EU V) | 934.1 g/kWh |
| Producător motor | Briggs & Stratton |
| Putere brută la turaţia prestabilită | 2.4 kW (2800 rpm) |
| Răcire motor | Aer |
| Tip lubrifiere motor | Stropire |
| Volum rezervor de carburant | 1 l |
Echipare
| Ambreiaj frână cuţit (BBC) | Nu |
| Control acceleraţie | Nu |
| Inserţii moi | Da |
| Racord pentru furtunul de apă | Nu |
| Reglaj înălţime mâner | 2 Step |
| Reglaj pe laterală al mânerului | Nu |
| Roţi cu rulmenţi cu bile | Da |
| Rulmenţi roţi, faţă/spate | Yes/Yes |
| Tip colector | Fabric with dust blocker |
| Tip mâner | Ergonomic |
| Volum colector | 60 l |
Dimensiuni
| Dimensiuni roţi, faţă/spate | 190 mm |
| Dimensiuni roţi, faţă/spate Rear | 230 mm |
| Greutate | 32.5 kg |
| Material roţi | 72 cm |
Zgomot
| Emisii de zgomot la urechea operatorului | 85 dB(A) |
| Emisii zgomot | 97 dB(A) |
| Nivel de zgomot masurat | 96.3 dB(A) |
Vibrații
| Mâner cu sistem antivibraţii Handlebar | 4.0 m/s² |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 20-75 mm |
| Kit BioClip® | Disponibil ca accesoriu |
| Lăţimea de tăiere | 53 cm |
| Metode de tăiere | Colectare/BioClip®/Evacuare posterioară |
| Priză BioClip® | Not included |
| Reglaj înălţime de tăiere | Central |
| Trepte de tăiere pe înălţime | 6 |
Material
| Material punte de tăiere | Composite |
| Material roţi | Plastic |
Sistem de tracțiune
| Roţi motrice | Spate |
| Sistem tracţiune | Autopropulsie, o viteză |
| Viteză înainte, min. - max. | 0 km/h-4 |