- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 64 54-11
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 3159.48 lei.
Include o asigurare in valoare de 68.37 lei.
Rata lunara
263.29 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 3010.32 lei.
Include o asigurare in valoare de 34.18 lei.
Rata lunara
501.72 lei
24 luni
Total de plata 3474 lei.
Include o asigurare in valoare de 136.74 lei.
Rata lunara
144.75 lei
36 luni
Total de plata 3810.96 lei.
Include o asigurare in valoare de 205.11 lei.
Rata lunara
105.86 lei
48 luni
Total de plata 4170.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 273.48 lei.
Rata lunara
86.89 lei
60 luni
Total de plata 4554 lei.
Include o asigurare in valoare de 341.85 lei.
Rata lunara
75.9 lei
Consumabile & Accesorii
Descriere
Maşină robotizată de tuns gazon pentru gazoane de dimensiuni mai mici. Dimensiunea compactă și greutatea redusă îi sporesc manevrabilitatea în zonele mici. Potrivită pentru peluze de până la 600 mp, înclinare maximă 14°. Pentru grădini plate cu puține obstacole. Parcurge alei mai largi și pante line. Instalare: Kit-ul de instalare nu este inclus în prețul utilajului. Kit-ul de instalare cuprinde 3 variante diferite cu prețuri diferite în funcția de dimensiunea și complexitatea peluzei.
Compactă și ușoară
Dimensiunea compactă și greutatea redusă oferă o manevrabilitate sporită în grădinile mici. Ușor de depozitat.
Fir de ghidare
Firul de ghidare ajută mașina de tuns gazon să găsească drumul de întoarcere la staţia de încărcare, ceea ce va reduce timpul de căutare mai ales în grădinile complexe.
Puncte de pornire x2
Un rezultat uniform al tăierii pe toată suprafața gazonului datorită posibilității de a începe cositul în două locuri diferite de la distanță de-a lungul cablului de ghidare.
Reglare uşoară a înălţimii
Ajustarea înălţimii de tăiere este uşor de făcut de sus, prin rotirea unui buton mare.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Echipare
| Agățătoare de perete | 0 buc. |
| Alarmă | Da |
| Blocarea instalaţiei | Da |
| Bucla firului | 0 m |
| Cod PIN | Da |
| Cuţite suplimentare | 6 buc. |
| Filete roți | Mediu |
| GPS urmărire în caz de furt | No |
| Mesaj text de la distanţă | Nu |
| Oprirea timpului | Da |
| Panou de informaţii | Ecran LCD cu meniu de setări |
| Senzor cu ultrasunete | Nu |
| Senzor de răsturnare | Da |
| Senzor de ridicare | Da |
| Tastatură | 15 taste |
| Temporizator | Da |
| Tip mâner | Încorporat |
Dimensiuni
| Dimensiuni produs, L x l x Î | 55x39x25 cm |
Zgomot
| Nivel acustic garantat | 61 dB(A) |
Capacitate
| Capacitate pe suprafaţa de lucru | 600 m² ±20% |
| Înclinarea maximă în interiorul zonei de lucru | 14 ° |
| Sistem de încărcare | Automat |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 20-50 mm |
| Lăţimea de tăiere | 17 cm |
| Sistem de tăiere | 3 pivoting razor blades |