- Stoc: în stoc
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 67 30-11
Plaseaza comanda pana la ora 17:00 si primesti coletul maine, 30 Apr.
Gratuit
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 5450.04 lei.
Include o asigurare in valoare de 117.94 lei.
Rata lunara
454.17 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 5192.82 lei.
Include o asigurare in valoare de 58.97 lei.
Rata lunara
865.47 lei
24 luni
Total de plata 5992.8 lei.
Include o asigurare in valoare de 235.87 lei.
Rata lunara
249.7 lei
36 luni
Total de plata 6573.96 lei.
Include o asigurare in valoare de 353.81 lei.
Rata lunara
182.61 lei
48 luni
Total de plata 7194.72 lei.
Include o asigurare in valoare de 471.74 lei.
Rata lunara
149.89 lei
60 luni
Total de plata 7855.8 lei.
Include o asigurare in valoare de 589.68 lei.
Rata lunara
130.93 lei
Consumabile & Accesorii
Descriere
Automower® 315 este o mașină complet automată, cu 4 roți, concepută pentru zone cu iarbă complexe de mărime de până la 1500 mp, cu pante cu o înclinație de până la 40%. Tehnologia inteligentă ghidează în mod automat masina de tuns iarba robotizată prin pasaje înguste. Sistemul de meniuri intuitiv pe ecranul mare permite setări personale. Maşina de tuns se întoarce la staţia de încărcare când bateria necesită reîncărcare. Instalare: Kit-ul de instalare nu este inclus în prețul utilajului. Kit-ul de instalare cuprinde 3 variante diferite cu prețuri diferite în funcția de dimensiunea și complexitatea peluzei.
Automower® Connect@HOME
Interacționați simplu și comod cu robotul dvs. cu ajutorul telefonului personal prin Bluetooth. Astfel, puteți primi notificări de stare, trimite comenzi de Pornire și de Parcare și puteți regla setările robotului de la distanțe de până la 10m. Standard la modelele seria 300 și 400.
Temporizator
Reglează timpul de lucru în funcţie de ritmul de creştere al gazonului, însemnând că Automower® va maximiza timpul de cosit în perioadele cu creştere puternică a ierbii. Pe timp însorit sau secetos, sau mai târziu în timpul sezonului, Automower® va petrece mai puţin timp cosind, ceea ce reduce uzura gazonului şi a mașinii de tuns gazon.
Abordare automată a spaţiilor înguste
Automower® Husqvarna detectează automat pasajele înguste şi îşi găseşte drumul chiar şi prin cele mai mici pasaje. Aceasta va varia traseul prin pasaj pentru a evita lăsarea unor urme neplăcute.
Fir de ghidare
Firul de ghidare ajută mașina de tuns gazon să găsească drumul de întoarcere la staţia de încărcare, ceea ce va reduce timpul de căutare mai ales în grădinile complexe.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Echipare
| Agățătoare de perete | 0 buc. |
| Alarmă | Alarmă cu zgomot de nivel mediu |
| Blocarea instalaţiei | Da |
| Bucla firului | 0 m |
| Cod PIN | Da |
| Cuţite suplimentare | 6 buc. |
| Filete roți | Mediu |
| GPS urmărire în caz de furt | Optional |
| Mesaj text de la distanţă | Nu |
| Oprirea timpului | Da |
| Panou de informaţii | Large LCD display |
| Senzor cu ultrasunete | Nu |
| Senzor de răsturnare | Da |
| Senzor de ridicare | Da |
| Tastatură | 19 taste |
| Temporizator | Da |
| Tip mâner | Încorporat |
Dimensiuni
| Dimensiuni produs, L x l x Î | 63x51x25 cm |
Zgomot
| Nivel acustic garantat | 60 dB(A) |
Capacitate
| Capacitate pe suprafaţa de lucru | 1500 m² ±20% |
| Înclinarea maximă în interiorul zonei de lucru | 22 ° |
| Sistem de încărcare | Automat |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 20-60 mm |
| Lăţimea de tăiere | 22 cm |
| Sistem de tăiere | 3 pivoting razor blades |