- Stoc: stoc epuizat
- Brand: Husqvarna
- SKU: 967 85 28-11
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 16741.8 lei.
Include o asigurare in valoare de 362.28 lei.
Rata lunara
1395.15 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 15951.36 lei.
Include o asigurare in valoare de 181.14 lei.
Rata lunara
2658.56 lei
24 luni
Total de plata 18408.96 lei.
Include o asigurare in valoare de 724.56 lei.
Rata lunara
767.04 lei
36 luni
Total de plata 20194.2 lei.
Include o asigurare in valoare de 1086.84 lei.
Rata lunara
560.95 lei
48 luni
Total de plata 22101.12 lei.
Include o asigurare in valoare de 1449.12 lei.
Rata lunara
460.44 lei
60 luni
Total de plata 24132 lei.
Include o asigurare in valoare de 1811.4 lei.
Rata lunara
402.2 lei
Consumabile & Accesorii
Descriere
Bine echipată de mari dimensiuni masină de tuns robotizată Automower® 430X dispune de competență remarcabilă. Pentru cosirea eficientă a zonelor de iarbă dificile, pentru zone mari, de până la 3200 mp, cu pante cu o înclinație de până la 45%. Echipată cu navigare prin GPS pentru cosire eficientă.Tehnologia inteligentă adaptează cantitatea de cosit la rata de creștere a gazonului, ghidează în mod automat masina de tuns iarba robotizată prin pasaje înguste. Meniul intuitiv pe ecranul mare permite setări personale. Maşina de tuns gazon se întoarce la staţia de încărcare când bateria necesită reîncărcare. Instalare: Kit-ul de instalare nu este inclus în prețul utilajului. Kit-ul de instalare cuprinde 3 variante diferite cu prețuri diferite în funcția de dimensiunea și complexitatea peluzei.
Automower® Connect
Automower® Connect vă asigură controlul total asupra robotului dvs. Husqvarna Automower® de oriunde v-ați afla, grație urmăririi prin GPS și a conexiunii prin rețeaua de telefonie mobilă. Printre altele, acesta permite pornirea și oprirea mașinii. Cu ajutorul aplicației, puteți verifica dacă robotul dvs. este oprit sau mutat. Standard pentru modelele Husqvarna Automower® seria X. Disponibil ca accesoriu opțional la toate modelele Husqvarna Automower® serii 300 - 400.
Navigaţie asistată de GPS
Un sistem GPS încorporat crează o hartă a grădinii care include şi locaţia firelor de delimitare şi ghidare. Automower® Husqvarna va întregistra astfel părţile grădinii care au fost cosite şi ajustează modelul de cosit în consecinţă. Aceasta va asigura o acoperire optimă a peluzei şi un excelent rezultat al tăierii.
Faruri cu LED
Kit eficient de lumini cu LED care vă permite să identificați produsul în timpul funcționării chiar și în întuneric. În cazul unei defecțiuni, luminile încep să clipească.
Interacțiune superioară prin Alexa și Google Home
Toate mașinile robotizate de tuns gazon Husqvarna echipate cu aplicația Automower® Connect sunt compatibile cu Amazon Alexa și Google Home. Acest lucru înseamnă că tot ce trebuie să faceți este să transmiteți o comandă vocală prin difuzorul dvs. inteligent iar mașina robotizată Automower® își începe imediat lucrul. Proprietarii vor putea executa cele mai obișnuite comenzi, cum ar fi pornirea, oprirea, parcarea și vor primi informații de stare de la mașinile lor pur și simplu întrebând-o pe Alexa sau asistentului vocal Google Home.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Echipare
| Agățătoare de perete | 0 buc. |
| Alarmă | Alarmă puternică |
| Blocarea instalaţiei | Da |
| Bucla firului | 0 m |
| Cod PIN | Da |
| Cuţite suplimentare | 6 buc. |
| Filete roți | Mediu |
| GPS urmărire în caz de furt | Yes |
| Mesaj text de la distanţă | Da |
| Oprirea timpului | Da |
| Panou de informaţii | Large LCD display |
| Senzor cu ultrasunete | Nu |
| Senzor de răsturnare | Da |
| Senzor de ridicare | Da |
| Tastatură | 19 taste |
| Temporizator | Da |
| Tip mâner | Încorporat |
Dimensiuni
| Dimensiuni produs, L x l x Î | 72x56x31 cm |
Zgomot
| Nivel acustic garantat | 58 dB(A) |
Capacitate
| Capacitate pe suprafaţa de lucru | 3200 m² ±20% |
| Înclinarea maximă în interiorul zonei de lucru | 24 ° |
| Sistem de încărcare | Automat |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 20-60 mm |
| Lăţimea de tăiere | 24 cm |
| Sistem de tăiere | 3 pivoting razor blades |