- Stoc: stoc furnizor
- Brand: Husqvarna
Lun-Vin: 08:00-17:00 Sam: 08:00-12:00
Comanda telefonic : +40744544145
12 luni
Total de plata 27832.68 lei.
Include o asigurare in valoare de 602.28 lei.
Rata lunara
2319.39 lei
La finalizarea plății, alege "TBI Bank: Cumpără acum, plătește mai târziu".
Dobânda anuală începând de la 15%.
6 luni
Total de plata 26518.74 lei.
Include o asigurare in valoare de 301.14 lei.
Rata lunara
4419.79 lei
24 luni
Total de plata 30604.32 lei.
Include o asigurare in valoare de 1204.56 lei.
Rata lunara
1275.18 lei
36 luni
Total de plata 33572.16 lei.
Include o asigurare in valoare de 1806.84 lei.
Rata lunara
932.56 lei
48 luni
Total de plata 36742.08 lei.
Include o asigurare in valoare de 2409.12 lei.
Rata lunara
765.46 lei
60 luni
Total de plata 40119 lei.
Include o asigurare in valoare de 3011.4 lei.
Rata lunara
668.65 lei
Consumabile & Accesorii
Descriere
Mașină robotizată de tuns gazon concepută pentru utilizare profesională. Acest model este echipat cu sistemul de ghidare EPOS (Sistem de operare cu poziționare exactă) de la Husqvarna și AppDrive. Tehnologia EPOS, pe bază de satelit, permite mașinilor de tuns gazon să funcționeze în cadrul unor limite virtuale. Prin aceste limite virtuale puteți defini mai multe zone de lucru cu setări diferite. De asemenea, puteți seta zone temporare care trebuie evitate. Modelul Automower® 550 EPOS abordează toate tipurile de peluze, navighează pe pasaje înguste și gestionează pante de până la 45% (24°) cu rezultate perfecte de tăiere chiar și în condiții de ploaie. Este necesară stația de referință fixă EPOS.
Tehnologie EPOS de la Husqvarna
Tehnologie EPOS de la Husqvarna Granițe virtuale prin tehnologie bazată pe satelit cu o precizie de până la 2-3 cm. Fără fire fizice înseamnă un nou nivel de flexibilitate, cu posibilități inteligente de neegalat. Face posibilă definirea mai multor zone de lucru cu temporizatoare și setări diferite. Puteți să creați zone temporare de evitat și căi de trecere prestabilite pentru o amplasare mai flexibilă a stației de încărcare.
Ghidare EPOS
Husqvarna Automower® calculează automat cea mai eficientă rută către și de la punctul de andocare al stației de încărcare. Acesta își va varia traseul pe gazon pentru a evita urmele neplăcute.
Husqvarna Fleet Services™
Husqvarna Fleet Services ™ vă oferă posibilitatea de a monitoriza și de a controla mai multe mașini de tuns gazon automate de pe smartphone-ul, tableta sau laptop-ul dvs. Cu ajutorul aplicației puteți verifica starea și locația mașinilor de tuns gazon. Aplicația vă asigură controlul total asupra mașinilor, comandându-i să înceapă, să oprească sau să le parcheze înainte de sosirea furtunii.
appDrive - navigare prin telecomanda
Utilizați appDrive atunci când definiți o hartă EPOS sau când conduceți produsul între zone diferite fără a fi nevoie să-l transportați.
Pentru mai multe detalii va rugam accesati pagina producatorului click aici.
Specificații
Echipare
| Agățătoare de perete | 0 buc. |
| Alarmă | Alarmă puternică |
| Blocarea instalaţiei | Nu |
| Bucla firului | 0 m |
| Cod PIN | Da |
| Cuţite suplimentare | 6 buc. |
| Filete roți | Mediu |
| GPS urmărire în caz de furt | Yes |
| Mesaj text de la distanţă | Nu |
| Oprirea timpului | Da |
| Panou de informaţii | Nu |
| Senzor cu ultrasunete | Da |
| Senzor de răsturnare | Da |
| Senzor de ridicare | Da |
| Tastatură | Niciuna |
| Temporizator | Da |
| Tip mâner | Încorporat |
Dimensiuni
| Dimensiuni produs, L x l x Î | 72x56x32 cm |
Zgomot
| Nivel acustic garantat | 65 dB(A) |
Capacitate
| Capacitate pe suprafaţa de lucru | 5.000 m² |
| Înclinarea maximă în interiorul zonei de lucru | 45 ° |
| Sistem de încărcare | Automat |
Masă de tăiere
| Înălţime de tăiere, min. - max. | 20-60 mm |
| Lăţimea de tăiere | 24 cm |
| Sistem de tăiere | 3 pivoting razor blades |